Кільце стінове КС20.20, внутрішній діаметр кільця 2000мм, висота кільця 2000мм. Для облаштування інженерних систем - каналізаційних, водопровідних, дренажних колодязів використовуються кільця залізобетонні. Такі колодязі з кілець називають збірними саме тому, що вони зводяться з декількох елементів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Саме То |
| Страна производитель | Украина |
| Вид железобетонного изделия | Кольцо |
| Внешний диаметр | 2.2 мм |
| Толщина стенки | 100 мм |
| Высота | 2.2 мм |
| Марка бетона | М400 |
| Морозоустойчивость | F200 |
| Водонепроницаемость бетона | W6 |
| Вес | 3.2 кг |
Информация для заказа
- Цена: 9 500 ₴



