Кільце стінове КС30.10, внутрішній діаметр кільця 3000мм, висота кільця 1000мм. Для облаштування інженерних систем - каналізаційних, водопровідних, дренажних колодязів використовуються кільця залізобетонні. Такі колодязі з кілець називають збірними саме тому, що вони зводяться з декількох елементів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Саме То |
| Страна производитель | Украина |
| Вид железобетонного изделия | Кольцо |
| Внешний диаметр | 3.3 мм |
| Толщина стенки | 150 мм |
| Высота | 1000 мм |
| Марка бетона | М400 |
| Морозоустойчивость | F200 |
| Водонепроницаемость бетона | W6 |
| Вес | 3.8 кг |
Информация для заказа
- Цена: 35 000 ₴


Отправка с 04 июня 2026
