Одним з важливих елементів спорудження залізобетонних колодязів всіх типів є днище, що перешкоджає проникненню ґрунтових вод. Від того, наскільки високою є якість виконаних днищ колодязів, залежить і експлуатаційна придатність, і довговічність, а головне – надійність та збереження прокладених усередині комунікацій кабелів та труб. Плита днища колодязів має форму кола. Діаметр її повинен бути не меншим за зовнішній діаметр встановлюваного на днищі залізобетонного кільця колодязя. Число, вказане в марці плити днища (ПН), позначає (у дециметрах) внутрішній діаметр кільця, яке має бути вмонтоване у цю плиту. Наприклад, плита ПН 15 розрахована на встановлення кільця колодязя, що має внутрішній діаметр 150 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид железобетонного изделия | Днище |
| Внешний диаметр | 2000 мм |
| Высота | 120 мм |
| Марка бетона | М400 |
| Морозоустойчивость | F200 |
| Водонепроницаемость бетона | W6 |
| Вес | 950 кг |
Информация для заказа
- Цена: 6 610 ₴



