Одним з важливих елементів спорудження залізобетонних колодязів всіх типів є днище, що перешкоджає проникненню ґрунтових вод. Від того, наскільки високою є якість виконаних днищ колодязів, залежить і експлуатаційна придатність, і довговічність, а головне – надійність та збереження прокладених усередині комунікацій кабелів та труб. Плита днища колодязів має форму кола. Діаметр її повинен бути не меншим за зовнішній діаметр встановлюваного на днищі залізобетонного кільця колодязя. Число, вказане в марці плити днища (ПН), позначає (у дециметрах) внутрішній діаметр кільця, яке має бути вмонтоване у цю плиту. Наприклад, плита ПН 30 розрахована на встановлення кільця колодязя, що має внутрішній діаметр 300 див.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид железобетонного изделия | Днище |
| Внешний диаметр | 3.3 мм |
| Высота | 250 мм |
| Марка бетона | М400 |
| Морозоустойчивость | F200 |
| Водонепроницаемость бетона | W6 |
| Вес | 5.38 кг |
Информация для заказа
- Цена: 30 785 ₴


Отправка с 09 мая 2026
