Азбестоцементні труби застосовуються під час прокладання різних кабельних мереж, під час монтажу газопостачання, вентиляції, димоходів, проведення безнапірної каналізації, сміттєпроводів і дренажних колекторів мебіоративних систем. Вони не схильні до корозії, не схильні до заростання у водяному середовищі та мають високі експлуатаційні показники.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 52 кг |
| Зовнішній діаметр | 211 мм |
| Внутрішній діаметр | 189 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Монолітна |
| Тип колодязя | Оглядовий (інспекційний) |
| Колір | Сірий |
| Довжина L, мм | 3950 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Бетонпромбуд |
| Матеріал | Азбест |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴



